lazy_flyer (lazy_flyer) wrote,
lazy_flyer
lazy_flyer

Телевидения псто...

Если ещё и были сомнения, кто кому РабиновичЪ, то
Національна рада просить польського регулятора сприяти збільшенню кількості польських мовників в Україні.
Національна рада надіслала голові Крайової Ради з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі пану Яну Двораку листа з проханням сприяти збільшення мовлення на території України польських каналів. Така ініціатива обумовлена неодноразовими зверненнями до регуляторного органу вітчизняних провайдерів програмної послуги і дистриб’юторів, які висловлюють бажання ретранслювати польські телеканали.

Відповідно до чинного законодавства в Україні можуть ретранслюватися лише ті іноземні програми, які за рішенням Національної ради внесено до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Нині до цього переліку входять лише чотири польські програми: «TV-Polonia», «ТVP Info», «ТVP Historia» та «ТVP Кultura».

Зважаючи на значний інтерес українських провайдерів до трансляції польських телеканалів, Національна рада просить Крайову Раду з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі усебічно сприяти у цьому питанні. Зі свого боку вітчизняний регулятор у разі надходження відповідних звернень якнайшвидше вирішуватиме всі процедурні питання, необхідні для внесення польських телеканалів до зазначеного переліку.


Кто не владеет мовой небратьев - поясняю.
Хотим больше вашего телевизора у нас. Невыносимо жить вдали от вас. Вы о нас забыли, вы нас бросили, отдали на растерзание москалям.
Колония просится назад к пану. У них взаимная любовь. Нерабы, чо.

P.S.
Точка зрения одного из небратьев идеально представляет комментарий к предыдущей записи.
Ещё раз для непонятливых: желающих работать в Польше намного больше, чем там принимают. Потому Польша не то что за уши - наоборот ограждается.

Tags: Политота, Украина, дЫбилы на марше
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вождей псто...

  Не только лишь все знают как важна личность вождя, фюрера, дуче. Если он харизматичен - за ним пойдут толпы. А если наоброт - то и украинизация…

 • Власти псто...

  Не только лишь все помнят, что не так давно в России случились выборы в ГД. На эту темы высказались все. А кто не успел тогда высказываются сейчас.…

 • Модного псто - 2...

  Не так давно писал о изобретении миллениалами ватника. И вот внезапно... Надо позвонить знакомому прапорщику...

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments